23. 11. 2010

Sociální sítě, kamarádsky přezdívané SOCKY

No stres, No social networks. Tak by rozumně myslící angličan pravděpodobně pojmenoval současné šílenství okolo sociálních sítí. Jo jo, něco musíme vytroubit do světa, co děláme a kam patříme. Někdo mlátí hůlkou do puku, někdo na dvorci či na trávě musí švihnout do pitomého balónku, aby jej zanesl vítr, co nejdál. Někdo chce troubit do světa, že jezdí v trabantu a někdo na smraďocha nadává, protože mu s tímto neskutečně jedinečným autem prdí pod BMW šňupák. Pro sociální sítě si každej páprda vymyslí svůj komunikační krám a honosně ho nazve "komunikační program !!". Sítí je neskutečně mnoho a tuším, že stačí někdo objevit, že mravenci na internetu ještě nemají SOCKU a hned bude vymýšlet, jak je do Internetu zapojit.
Nedávno jsem nahlédnul jedné osobě přes rameno do mailu a co mé oči vidí? Ano, je to další SOCKA (jako sociální sít!!). Síť se jmenuje Badoo. Název má skoro stejně pitomý, jako jeden stupidní kreslený seriál pro děti, co se jmenoval foneticky česky takto : Bugalůů-Púprdůů
...
21.11. 2:01 by tě chtělo pozvat 411 kamarádu
21.11. 4:01 by tě chtělo pozvat 413 kamarádu
21.11. 6:01 by tě chtělo pozvat 418 kamarádu
...
Tak jsem si to spočítal, že každé 2 hodiny "někdo" chce někoho někam pozvat. Tak to máme do konce roku 40 dni a každé 2 hodiny přibudou 2 nové SOCKY, což je jedna SOCKA za hodinu. No doma bych to nestrpěl, aby se tu každou chvíli po baráku cajdala jiná SOCKA. :-( Do konce roku to je takových 960 SOCEK, co se mermomocí chtějí z nějakého důvodu potkat. To se další rok bude muset činit na facebooku i Lady GÁ-GÁ, aby nepřišla o prvenství v počtu kamarádů. :-)

Žádné komentáře: